Hakkımda

PROFİL FOTO

Oktay YAZI

Tasarımcı

Ürünlerim; Markamın sözlük anlamı gibi, “gerçek denizci” olan eski bir bahriye denizcisinin, hayalini gerçekleştirdiği, tasarım ve üretim sürecinin sonucudur. İmal edilen ürünlerimin tüm aşamalarında, özenli işçilik ve mümkün olan en iyi kalite ile sizlere ulaşmasında, uygun fiyatlandırmaya da özen gösterilmiştir.

Ürünlerimi kullandığınızda. Dünya denizcilik sektöründe, sadece Türkiye’de markam adı altında üretilen, çok beğenilen bir ürünlerimi, üzerinizde görenlerin. Sizi gerçek bir denizci saygınlığı ile izlemesinin, duygusal enerjisini hissedeceksiniz.

Denizci temalı kemerlerden oluşan Real Sailor Koleksiyonlarının bir çoğu, unisex kullanıma uygundur. Erkeklerin en çok tercih ettiği bluejeans  pantolonlar, kanvas pantolonlar veya fitilli kadife pantolonlar da mükemmel bir bütünlük sağlar ve Kadınlarımızın kombinlerine de şık bir görünüm katar. Her mevsim kullanabileceğiniz, Spor yada klasik. Deri veya  pamuklu dokuma kemerlerim, Kaliteli aksesuar seçimleri ile hak ettiğiniz kaliteyi size sunmanın gururuyla, sektörde aranan marka olmanın onurunu yaşamaktayım

Müşteri Yorumlarımız

"Ürün harika paketlenip kargolanmıştı. En iyi alışveriş yaptığım birisisin. Hediyeniz içinde ayriyeten teşekkür ederim."
Doğuş Yılmaz - 11.08.2022 20.01.09
"Kalite fiyatını haketmiş. Çok memnun kaldım."
Musa Demirtaş - 30.08.2022 08.12.09
"Aldığım kemerlerin hepsi birbirinden güzel. Görsellerdekinden daha kaliteli. Hızlı kargo içinde ayrıca teşekkürler."
Aslı Yakışır - 26.11.2022 22.05.15
"Bu Panoya çok fazla emek vermişsiniz. Kendim dışında, gören herkes çok beyeniyor. Ellerinize sağlık. Diğer ürünlerinizi de izliyorum."
Bayram Çimen - 11.01.2023 23.43.15
Alışveriş Sepeti
Select your currency